خط تولید

کارگاه تولیدی ما 500 متر مربع مساحت دارد و در مجموع دارای 3 خط تولید می باشد.این شامل ماشین‌های قالب‌گیری، ماشین‌های برش اتوماتیک، ماشین‌های تست و غیره است.ما همچنین تیم QC خود را داریم تا اطمینان حاصل کنیم که هر محصول قبل از تحویل به مشتریان، استانداردها را رعایت می کند.

 

کارگاه و ماشین آلات ما:

Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd خط تولید کارخانه 0

Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd خط تولید کارخانه 1Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd خط تولید کارخانه 2Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd خط تولید کارخانه 3

 

 

 

 

 

 

OEM / ODM

ما بیش از 6 سال خدمات OEM و ODM داریم، هر گونه ایده طراحی، لطفا بدون تردید با ما تماس بگیرید:

اندازه های مختلف 1. ساخته شده به عنوان تقاضای شما

2. چاپ / لوگو لیزری در دستگاه ها.
3. بسته سفارشی، کتابچه راهنمای کاربر را بسازید.
4. کارتن بسته بندی طرح خود را انجام دهید.
5. سایر درخواست های OEM، ODM.

تحقیق و توسعه

Shenzhen Beite Electronics Co., Ltd در سال 2015 تاسیس شد که در استان گوانگدونگ واقع شده است. با فناوری ساخت پیشرفته، متخصص در تولید کانکتور ضد آب، دوشاخه ضد آب، دوشاخه هوا، کانکتور LED، خط ضد آب DC، خط برق، ترمینال کانکتور، کابل های AV، کابل های خودرو. این به طور گسترده برای ماشین، نور، قایق تفریحی، تجهیزات صنعتی و غیره استفاده می شود. با بیش از 8 سال توسعه، شرکت ما به یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین تبدیل شده است. با کیفیت بالا، مشتری اولویت، خدمات خوب، قرارداد را رعایت کنید، دستورالعمل های عملیاتی شرکت ما است.ما در این خط شهرت خوبی کسب کرده‌ایم. محصولات ما توسط اکثر کاربران شناسایی شده‌اند و نیازهای اجتماعی را برآورده می‌کنند. ما به گرمی از مشتریان از سراسر جهان برای همکاری با ما و دستیابی به یک هدف برد-برد استقبال می‌کنیم.

 

Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd خط تولید کارخانه 0